Yu-ma-tu Yetkili Servisi

 

Yaşar Elektronik Yumatu yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

http://www.yumatu.com.tr/servisler/ adresinden servis yetkinliğimizi sorgulayabilirsiniz.

Yu-ma-tu Kimdir ?

 

     40 yıllık bir geçmişe sahip olan YU-MA-TU Güneşlide 20000 m2 kapalı 6000 m2 açık toplam 26.000 m2’lik bir alana kurulu dev tesislerde faaliyet göstermektedir.

     Sınırsız teknolojik destek ve uzmanlaşmış bir kadroyla üretimini gerçekleştirmektedir. Kuruluşundan bugüne geçen sürede her zaman için Avrupa standartlarında kaliteli üretim ve halkımızın alım gücüne uygun fiyatı, hızlı ve zamanında teslim ile YU-MA-TU sektörünün öncü kuruluşu olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

     YU-MA-TU ‘nun ülkede yaşanan çok büyük krizlerde bile ayakta kalmasının nedeni tamamen kendi öz kaynaklarıyla çalışmasıdır. Özellikle son yaşanan krizlerden sonra bir çok işadamı yurtdışına yatırım yaparken ya da üretimden kaçarken YU-MA-TU daha fazla istihdam yaratabilmek ve ekonomiye katkıda bulunabilmek için yatırımını, kapasitesini daha da arttırma yoluna gitmiştir.

     Bunun en güzel örneği son teknoloji ürünü olan üretim tesisleridir. YU-MA-TU bu tesislerde Avrupa standartlarında çevre dostu kurşunsuz (RoHS) üretim yapmaktadır. Ve ürünlerini Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkelerine, Balkanlara ve Afrika ülkelerine sunmaktadır.

 

   YU-MA-TU, 40 yıllık emeğini, özenli, dürüst ve müşteri odaklı çalışmasını sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Sizlerle daha ileriye ve yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemek dileğiyle…

 

Bazı Yu-ma-tu Ürünleri 

 

 

yumatu3.jpgyumatu4.jpgyumatu5.jpgyumatu6.jpg